| MissCochetEllyzabet a întrebat:

happy Mi-am refacut jocul Roblox. Dar acum nu stiu cum sa fac Robux. sad Decii. intrebarea mea e: Cum fac robux in roblox? happy Va rog, spuneti-mi daca stiti. happy Dau fundita. big grin

Răspuns Câştigător
| Nejmoq a răspuns:

Strage tickete si dupa transforma-le in robuxi.
Pasi:
1. Tickets - Trade Currency
2. Trade
Alegi acolo, sper ca te descurci.

| MissCochetEllyzabet explică (pentru Nejmoq):

Scuze ca am raspuns greu dar nu mi-a intrat raspunsul tau la notificari. straight face in fine. acum incerc. :* daca merge iti voi da fundita. big grin

| MissCochetEllyzabet explică (pentru Nejmoq):

Mersii mult :* app. sa imi zici cum te cheama in joc si sa imi dai add tongue ma numesc Tawfii

| Nejmoq a răspuns (pentru MissCochetEllyzabet):

Numai joc de mult.