| Andrei900Boss a întrebat:

Mi-as cumpara gta 5 ca este la oferta 19 euro si am si pe DVD dar mi s-a furat contul si am fost banat, ma rog nu povestesc.

Problema e ca daca cumpar jocul pentru mine sau la un prieten, cum adica?

Dar codul ala unde iti vine pentru FiveM prin Email? Si ce trebuie sa fac sa-mi instalez FiveM sa intru ca in gta 5 dar este real life sau cum?

Nu ma pricep la FiveM de unde imi iau codul sau iti da prin email.

6 răspunsuri:
| Andrei900Boss explică:

Si o intrebare exista sansa sa fiu furat contul si de pe steam sau sunt sanse minime ca e luat de pe steam? si daca il cumpar pentru mine l-am si luat? adica l-am cumparat. si codul ala de Multiplayer real life primesc cred ca prin email nu? si tot prin email primesc si codul de FiveM sau cum?

| MadalinG99 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Intrebarea ta nu este foarte clara, daca il cumperi pentru alt cineva, atunci il poti lua si ii dai codul acela pe care el il va baga si va putea descarca jocul. Logic ar fi sa primesti email.

| Andrei900Boss explică (pentru MadalinG99):

Nu este pentru mine dar as vrea sa-mi spui cum pot juca si Multiplayer adica unde primesc codul ca l-am cumparat pentru mine si pentru Real life gta 5 Multiplayer. ce trebuie sa am parca trebuie FiveM cum fac?

| MadalinG99 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Daca ai Facebook cauta grupul de GTA V, Romania, acolo n-ai cum sa nu gasesti o persoana care sa se priceapa. Este un grup foarte ok si ti-l recomand cu placere.

| Andrei900Boss explică (pentru MadalinG99):

Ba poate il activez Multiplayerul dar vreau Real life de aia l-am si luat... nu stii de ce e TPU aici ca sa-mi spuna. astia! mai Madutzu nu stii cum se activeaza FiveM Multiplayer real life?

| petrysoradelin a răspuns:

Poti sa-l iei de pe g2a e 15 euro si daca il iei in perioada de sarbatori se mai ieftineste un pic si mai bagi si un cash back il iei undeva la vreo 10-12 euro