| Baa_Crysty_2000 a întrebat:

niste jocuri multiplayer FPS.
pc meu :
Intel Dual Core E6300 1.86ghz, 1.87ghz
2 gb ram ddr2
placa video : Intel gma 3000 256 mb
shader model 2.0
pixel model 2.0
#funda; D

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sniper Elite 1, Call of Duty 1 si 2, Gta San Andreas :sa-mp(foarte fain), Robocraft/Unturned/Block N Load si Warface de pe Steam, agar.io de plictiseala pe browser, Far Cry 1 si 2, Fifa 12, 13, 14,
Postal 2(un joc unic), Need for Speed Most Wanted, CS GO poate pe low sau medium, Gta 4 tot pe low sau medium cu umbrele off, Spintires ETS 1 si daca as mai sta sa mai ma gandesc as mai gasi doar atat imi aduc aminte sper sa iti placa jocurile.

| Baa_Crysty_2000 explică (pentru anonim_4396):

Outlast 1 oare imi mere?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Baa_Crysty_2000):

Nu 100%

6 răspunsuri:
| Dcide5 a răspuns:

Un joc gratuit pe steam, bine optimizat poate fi Paladins.

Jocul isi ia mult hate pentru ca a copiat overwatch, dar ma rog, e foarte fain!
Am 200 ore in el si lvl 45.
Inca nu m-am plictisit.

| bogdan509 a răspuns:

Far cry 2 sau 3 nu stiu sigur daca iti merge 3 eu am 1.6 ghz si 4 gb ram si merge super, Minecraft, Paldins, SA-MP etc.

| Sebii7 a răspuns:

Eu ti-as recomanda:CS-GO, Battlefield 4, Call Of Duty Ghosts, Team Fortress, Far Cry
Nu cred ca iti vor merge toate pe cea mai buna rezolutie.
Sper ca ti-am fost de folos happy

| Baa_Crysty_2000 explică (pentru Sebii7):

Csgo cere shader model 3.0 nu mi-l deschide macar. =\