| Barkjha a întrebat:

Nu am mai intrat pe laptop de o luna.Acum cand il deschid am ceva eroare cu "S.M.A.R.T" si dupa pc-ul merge FOARTE GREU, Acum nici macar nu se mai deschide

Răspuns Câştigător
| Barkjha explică:

Ca sa instalezi windows NU trebuie sa se deschida pc-ul! Instaleaza-l de pe un DVD bootabil! Bafta!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

S-ar putea sa fie din bios, totusi poti incerca o reinstalare windows! Bafta!

| Barkjha explică (pentru lpavel):

Nu mi se mai deschide pc-ul;;;

| Barkjha explică (pentru Barkjha):

Ca sa instalezi windows NU trebuie sa se deschida pc-ul! Instaleaza-l de pe un DVD bootabil! Bafta!