| Own3r a întrebat:

Nu imi mai merge parola la mail, chiar daca nu mi-a spart nimeni contul, si parola e aceeasi.
Am reusit acum 3 zile sa ma conectez la mail cu contul de facebook, dar am uitat sa schimb parola.
Acum tot incerc si nu stiu ce si cum.
Ma puteti ajuta cu un link care sa ma redirectioneze catre chestia asta? Sau. Vreo solutie?
Multumesc

2 răspunsuri:
| DDX99 a răspuns:

Salut! Incearca de pe alt calculator sau ai acolo optiune pentru uitatul parolei sa o recuperezi. Te sfatuiesc sa iti pui numarul de telefon si cand se mai intampla asa o sa iti trimida un cod prin sms si nu mai ai probleme.

| Own3r explică (pentru DDX99):

Inca o problema.
Asta e primul meu id de messenger si nu l-am mai schimbat si nu mai am numarul de telefon, intrebarile alea, da-ti seama laughing