| nick7856 a întrebat:

Nu merge /register sau /login pe serverele minecraft, Am incercat sa ma inregistrez si zice "acest nume este deja inregistrat" si cand dau /login... zice "parola gresita"

Problema e de ce nu pot sa ma loghez? Ca zice, sunt deja inregistrat, adica care e parola? :?

Dau funda la rezolvare!

Răspuns Câştigător
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Da de exemplu daca prima data ai intrat cu numele "user" trebuie sa il schimbi de ex "player"

3 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Inseamna ca un alt player s-a inregistrat deja cu usermane-ul acela pe acel server.Deci va trebui sa intri cu un alt username si sa incerci iar sa scrii comanda de inregistrare

| nick7856 explică (pentru FlorinSalamNr1):

Mi-a mai zis un prieten asta dar, tot nu inteleg, trebuie sa schimb numele cand intru pe minecraft? (fara suparare)

| nick7856 explică (pentru FlorinSalamNr1):

Mersi a mers! FUNDA E A TA!

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru nick7856):

Da de exemplu daca prima data ai intrat cu numele "user" trebuie sa il schimbi de ex "player"