| xLionel a întrebat:

Nu stiti programe de creat jocuri gratis? Am Game Maker, credeti ca as putea crea un joc ca acesta cu el?:http://armorgames.com/play/12702/tu-46
Daca nu e bun Game Maker pe care l-as putea folosi (sa fie grati).
Dau o funda mareeee :D

4 răspunsuri:
| xLionel explică:

M-am uitat pe youtube la un tutorial cu unity 3d... dar nu e ce vreau eu... un program unde pot crea jocuri 2d big grin
Nu ma complic cu 3d happy

| mustafagamer a răspuns:

Da este se numeste unity 3d l-am folosit dar nu steam C ++ CODUL PSCAL ETC TREBUE SA LE INVETI MAI INTAI

| TerogRaspundePrietenas a răspuns:

Mda... Ai putea folosi CryEngine 3 dar iti trebuie un PC mai bun pentru a putea rula cum trebuie... Uita-te pe Youtube la tutorial de instalare.si de folosire a programului. Funda?

| Thau_Silviu_1992 a răspuns:

Iubirea e frumoasa foc da sau nu