| LaMbRiU21 a întrebat:

nu stiu ce sa aleg dintre Far Cry 4 si Assassin's Creed Unity, Vreau raspunsul vostru!
Funda!

Răspuns Câştigător
| TiberiuFasole a răspuns:

Far cry 4 clar. La inceput pare un joc nasol, dar dupa are actiune, poveste tare si se misca bine.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Alege Asasin Creed Unity -e mult mai bun!

| bogabogdan a răspuns:

Salut eu iti recomand Assassin's Creed Unity deoarece este mult mai complex ca si Far Cry.

| VladyXR a răspuns (pentru bogabogdan):

CE unity ma? Unity are cea mai proasta optimizare, nu ai fun cu el, la far cry 4, ai parasuta+masini+arme, unity are cai sabii, atat, far cry 3 better than.

| LaMbRiU21 explică:

Dar dintre BattleField si AC Unity?

| HanNnibaL a răspuns:

Eu am jucat ambele și e foarte greu pentru ca ambele au o poveste foarte faina și complexitatea este la nivel înalt, dar far cry 4 mi-a plăcut mai mult.