| RaveNSaD a întrebat:

o intrebare pentru cei care joaca APEX LEGENDS. M-am apucat cam de 2 zile de el si as vrea sa stiu daca armele sunt in rarity ( ca si cum sunt pe fortnite, gen rare, epic, legendary) ca sa stiu ce arme sa aleg, fiindca vad arme in inventarul meu de diferite culori si etc. As vrea sa stiu cum sta treaba cu raritatea armelor. FUNDA!

1 răspuns:
| DomnuPriscu a răspuns:

Armele nu sunt categorizate dupa raritate, sunt categorizate dupa tipul gloantelor pe care le folosesc: sniper, heavy, light, shotgun, energy.