| 22cool22 a întrebat:

SALUT TPU!
O intrebare pentru cei care le au cu pc-urile...mi-am luat de curand o pereche de casti prin usb. toate bune si frumoase pana cand am reinstalat windowsul si imi da eroarea:,,usb device not recognized".
Daca stiti ce drivere ar trebui sa instalez(am instalat doar pe cele de internet) sau ce ar trebui sa fac?
PS: de cateva ori am dat restart la pc si a mers, dar problema a persistat iar acum nu mai merge delocsad
Pentru raspuns folositor dau funda!

3 răspunsuri:
| superoidxxl a răspuns:

Inseamna ca acel calculator nu recunoaste USB-ul.Adica acele casti nu merg cu acel calculator al tau.

| xlr1993 a răspuns:

Dezinstalează absolut orice driver pe care l-ai instalat. Încearcă așa, daca nu merge, descărca Everest, el îți va da link către driverele pe care trebuie sa le folosești. Îți recomand sa faci si un update la windows si de pe pagina Microsoft sa iei driverele audio de fault date de ei.