| T3cHn0loGi3 a întrebat:

Pc meu : 4gb ram, procesor Intel ivy bridge g2020 2,90GHz, video nVidia GT 630, 2gb, 1tb hdd. Vreau sa filmez pe samp, pentru a posta unele dovezi, iar cu bandicam nu prea reusesc. Adica, cand filmez nu am lag deloc, iar pe filmare am. si in + filmarea e blurata 10sec dupa revine la normal. Ce setari sa pun pe bandica? Sau sa imi iau alt program? Ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| darkwisper a răspuns:

Cauta FRAPS, e cel mai bun. Cauta undeva la "baieti" adica flro.org daca stii ce vreau sa zic...