| AntonyoBoss a întrebat:

pc-ul meu m-i se misca foarte greu si nu stiu ce sa fac, dati-mi niste sfaturi sa nu se mai miste asa.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce configuratie ai? de cat timp ai instalat sistemul de operare? ce sistem de operare ai? cate programe si jocuri ai in total? cate programe ai in start up? cate fisiere si foldere ai pe desktop?

| ovydyu1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Manlaughing nu mai vb chineza pentru el...nu cred ca are habar...

| SecretColors a răspuns:

In primul rand incearca sa deframentezi hardiskul dupa daca vezi ca merge greu inseamna ca ai virusi si daca nu ai virusi si merge greu inseamna ca memoria ta virtuala e incarcata de un anumit program sau poate sisitemul tau adica P.C este ceva mai slab pentru sisitemul de operare si daca nu e nici asta inseamna ca windowsu e plin de baduri (am luat in calcul cam cele mai esentiale variante pentru ca nu ai specificat sistemul si ce windows de operare ai) incearca totusi ce ti-am zis eu si va da roade Succeshappy

| iuliandudu a răspuns:

Schimba windowsul...cel mai simplu