| anonim_4396 a întrebat:

Pe Boosteroid am vazut ca e si FIFA 20, scrie payment required, trebuie sa am eu jocul cumparat? Daca il comand de pe eMAG e bine, pot juca pe Boosteroid?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da. Sau il poti lua direct de pe Origin pentru ca oricum trebuie activat.

| aumih16 a răspuns:

E misto pe boosteroid! poti sa joci acolo ce iti place! mai ales daca este gratis!

| aumih16 a răspuns:

Iar printre jocurile pe care le joci acolo! sunt doom eternal! resident evil 3! just cause 4! nfs heat! call of duty warzone! etc!