| Daniel2727 a întrebat:

Pe calculatoarele de la scoala sunt doi useri:profesor (cu parola) si elev (fara parola dar cu control parental pe el). Cum as putea sa aflu parola de la profesor/sa o scot? Va rog ajutor... am nevoie urgent!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu, nu ai nevoie. Parola aia e pusa cu un scop.

| Daniel2727 explică (pentru KodrutZ):

Nu ma intereseaza scopul... ma intereseaza sa scot parola sau sa scot controlul parental

| KodrutZ a răspuns (pentru Daniel2727):

Pe mine ma intereseaza. Nu stau sa iti dau sfaturi tie cum sa dai batai de cap laborantului/profesorilor de care ar trebui sa asculti.