| xRapid1923 a întrebat:

pe contul de Origin am 2 jocuri FIFA 14 si FIFA 15 dar azi am vrut sa descarc FIFA World si nu il gasesc de ce nu mai este FIFA World pe Origin?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Pentru ca l-au inchis..la fel au facut si cu NFS World. Cica nu s-a ridicat la asteptarile lor.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru userul7200):

sad da, nfs world. am jucat si am facut level xp degeaba ca sa inchida ei.

| userul7200 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Acuma asteptam sa vedem ce se va intampla cu World of Speed...mai mult de 70% din comunitate sunt fosti jucatori de NFSW. Si am auzit ca s-a facut un fel de server ca sa poti juca NFSW in single-player. Ai speedboost infinit, bani infiniti...ce-ti trebuie mai mult, nu-i la fel ca in multiplayer dar ce sa-i faci laughing

| DenisIonut01 a răspuns (pentru userul7200):

Da,odata for fun poti juca dar te plictisesti cu infinit speed boost si bani + ca e single player. sa-l joace ei, ca acum ii injur laughing

| userul7200 a răspuns (pentru DenisIonut01):

E cumva interesant ca ne-au lasat jocul ala ''Star Wars-The old republic'', care dupa parerea mea e cel mai naspa joc free-to-play de la EA. Ala nu au putut sa-l inchida, normal, cum sa il inchida.