| Marycel a întrebat:

Pe scurt, țin minte un joc tare de tot care e puțin vechi dar e foarte tare si vreau să-l joc din nou dar nu stiu cum se numește, știu doar că erau 3 oameni care erau într-o peșteră și trebuia să scape (jocu era demo pe atunci la revista cutezători e ceva de 16+ cred), 1 era mare cu minigun, altul avea pistol si sabie, altul m4a1, fiecare avea o putere specială unu cu m4a1 dacă un coleg murea putea să-l reînvie, altul se tăia la o mână și crea o sferă de sânge și ținea inamici pe loc si trebuiau să scape erau într-o peșteră și veneau monștri și altele, aș aprecia dacă l-aș găsi. Erau 3 oameni, 2 băieți și o fată puteai fi oricine din ei dacă voiai, e super tare, nu stiu cum se numește asta e chestia. Sper să mă ajutați dacă știți ceva sau cum aș putea să-l găsesc.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

L4D2 oare?

| Marycel explică (pentru Celcestietot):

Nu...tot așa era cu monștri și veneau spre ei dar erau doar 3 caractere si era de 16 sau 18+ si avea grafică hd gen...