| AnonimFaraNume8 a întrebat:

Salut tpu.Pe steam cum pot face sa iau jocuri cu bani, adica trebuie sa fac ceva pe steam sa castig bani sau sa dau eu cu un card de credit. Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu credit in cont prietene, altfel nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ps. nu e rau deloc steam, la cateva zile tot timpu sunt ieftiniri plus ca partea cea mai buna e ca in o luna si putin vin ieftinirile de vara. cu banii care acum iei 5 jocuri atunci cumperi 10 si tot asa, e pomana

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

... unde mai pui si giveaway-urile pentru Steam de pe FB si alte site-uri. Asa m-am facut cu Metro 2030 moca, par example.