| Kindal38 a întrebat:

Pe The Crew 2 pot avea doua conturi?
Dau funda celui mai bun raspuns.

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poti sa cumperi jocul pe alt cont Uplay (presupun ca jucati pe PC) si schimbi contul inainte sa ii dai play din Uplay.

| Kindal38 explică (pentru Wr3nch):

Joc pe ps4

| Wr3nch a răspuns (pentru Kindal38):

Atunci ii faci la fratele tau un cont de PSN si ii cumperi the crew 2. Si comutati conturile.

| Kindal38 explică (pentru Wr3nch):

Frate mersi de raspuns dar nu prea ma pricep

| Kindal38 explică (pentru Wr3nch):

Frate nu prea ma pricep cu PSN si astea. Uite sa iti spun mai clar. Am cumparat the crew 2 pe cd.Joc pe ps4 si eu vreau sa am contul meu el contul lui.

| Wr3nch a răspuns (pentru Kindal38):

Ti-am explicat cat de clar se poate. Trebuie sa ii faci lui un cont de psn si sa cumperi jocul din nou. Doar asa poate sa joace si el cu contul lui. Ti-ai facut un cont cand ai cumparat consola, altfel nu ai avea cum sa joci onlinelaughing
https://manuals.playstation.net/document/ro/ps4/basic/login.html

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

Si nu, nu puteti juca amandoi de pe CD-ul tau.

| Kindal38 explică (pentru Wr3nch):

Frt cred ca n-ai inteles o chestie. Avem doar un ps4 si ne jucăm pe rând.Cand e randul meu cu contul meu cand e randul lui sa se conecteze pe contul lui.Gen 2 conturi pe un ps. Nu vreau sq ne jucam online. De pe acelasi ps.Cum fac treaba asta daca stii? pls

| Wr3nch a răspuns (pentru Kindal38):

Da nu ma refer la online. Ma refer ca trebuie sa aiba copia lui ca sa aiba si el salvare. Asta iti scriam.