| Bogdan266 a întrebat:

Pentru a juca multiplayer GTA 4,trebuie sa il cumperi?Sau se poate si sa il descarci?

Răspuns Câştigător
| eleni9856 a răspuns:

Poti sa il descarci...dar trebuie sa-ti faci cont pe rockstar club...

5 răspunsuri:
| Bogdan266 explică (pentru eleni9856):

Dar cum imi fac cont? Trebuie sa il descarc si imi apare acolo?

| eleni9856 a răspuns (pentru Bogdan266):

Da...cel putin mie asa mi-a aparut.si trebuie sa ai cont si pe misrosoft games...o sa iti apara acolo.

| Bogdan266 explică (pentru eleni9856):

Tie-ti merge sa te joci multiplayer?

| eleni9856 a răspuns (pentru Bogdan266):

Eu nu mi-am facut cont pe rockstar club...

| Bogdan266 explică (pentru eleni9856):

Da sa uitam de asta...
Vreau sa stiu de ce nu primesc mesajul de confirmare sau ce era el... am dat de 100 de ori pe el si nu il trimite