| AlEx0 a întrebat:

TPU pentru ce care joaca metin2 am lv 46 si vreau sa ma mut de pe magie neagra pe arme magie ...

4 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Pai dai acolo la banutu ala de jos si daca ai MD poti cumpara o chestie nu stiu ce dar cumperi de acolo si poti sa iti schimbi magiile

| ionuTT1997_6974 a răspuns:

AntonyoBoss da poate nu joaca ro, pote joaca alte metinuri, DE exemplu pe united te duci la baba si iti schimba ia pe penultima!

| Dark13 a răspuns:

Pai nu poti doar pana in lv 30 trebuie sa dai 50k-sau 100k daca ai mai mult de lv 30 nu poti schimba magiile happy dar daca esti pe privat poti happy

| AlEx0 explică:

Pai joc pe ro,, si cum se numeste chestia aia?//