| Mistiss a întrebat:

Pentru cei care se joaca World of warcraft: ati auzit de noua expensie Legion? Ei bine, mai exact cand o sa se pune la vanzare? Si legat de clasa noua, demon hunter ..nu stiu ce rasa sa aleg laughing. De la un prieten am auzit ca poti fi numai blood elf sau night elf. Si nu stiu ce sa aleg (sunt fata). Mi-am mai facut night elf si ma joc la alianta, dar as vrea sa incerc si hoarda cu blood elful. Puteti sa ma ajutati? tongue

1 răspuns:
| HeRmeSs a răspuns:

Inca nu au anuntat cand poti da pre-order, dar cred ca o vor face pana in decembrie. True, poti alege numai intre blood elf si night elf (http://eu.battle.net/wow/en/game/class/demon-hunter), daca esti fata alege blood elf, arata mai bine (parerea mea). In plus te ajuta trasaturile (Arcane Acuity, Magic Resistance) daca alegi sa fi DPS (recomandat). Hoarda...nu cred ca o sa iti placa, capitala este incurcata rau si o sa dureze pana te obisnuiesti.