| PureMonster1921 a întrebat:

Pentru detinatorii de PS4tongueuteti sa imi recomandati si mie un joc? Am terminat Knack si nu stiu ce joc sa imi mai cumpar...

Răspuns Câştigător
| KejeGM a răspuns:

Killzone 4 daca iti plac shooterele

| PureMonster1921 explică (pentru KejeGM):

Este greu de controlat? Ps4 este prima mea consola si nu am am m-ai jucat shootere pe consola...

| KejeGM a răspuns (pentru PureMonster1921):

Daca este prima ta consola o sa fie putin greu... Killzone 4 e un joc mai greu pentru incepatori adica se misca greu intr-un fel. Daca ti-l cumperi sa joci singleplayeru-l si sa dai pe easy. scuze pentru intarziere