| alextaser a întrebat:

Peste o saptamana o sa-mi cumpar xbox as vrea sa stiu ceva sa fiu linistit trebuie sa platesc sa joc doar online sau platesc chiar daca joc offline va roog mult spuneti-mi cum e!

Răspuns Câştigător
| BlackMillFan a răspuns:

1. Cumperi jocul ( sau iti modezi Xbox si iti faci singur jocurile )
2. Platesti doar daca vrei internet pe el. Jocurile le poti juca fara grija dupa ce le ai.

| alextaser explică (pentru BlackMillFan):

Iti multumesc din suflet pentru raspuns e prima data cand imi iau xbox multumesc multwinking

1 răspuns: