| User257 a întrebat:

Salut TPU. Pot descărca jocul Need for speed most wanted 2005 pe telefon și pe ce site să îl descarc?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu, ca nu merge pe telefoane. Merge pe Game Boy Advance, GameCube, Microsoft Windows, PlayStation 2, PlayStation Portable, & Xbox.

Cel mult, poti incerca cu un emulator de ps2, dar fara un controller e naspa de jucat.

| lpavel a răspuns:

Il poti cauta pe google play dar din cate stiu acest joc nu este disponibil pe telefoane!

| TepesV6 a răspuns:

Cauti acest tutotrial pe Ytube >> "How To Play Need For Speed Most Wanted 2005 Android | NFSMW Play On Android"winking

Have fun!

Nota: sper sa nu instalezi pe o janghina de telefon, da? big grin