| ady_3580 a întrebat:

Salut.TPu
Pot Sa ma joc Counter-strike, Mondialmt2 si din astea?
Cerintele mele sunt : Intel(R) Pentium (R) Dual CPU
E2160 @ 1. 80Ghz
1.79 Ghz, 0, 99 GB of Ram
Dau funda :d Ms am windows xp :d

Răspuns Câştigător
| Bolovan_Claudiu_1997 a răspuns:

Iti merg Amandoua bine. crede-ma eu am 1.8 ghz single core si 1.5 GB ram deci e mai bun PC ul tau decat al meu. apropo Stiti daca trojan Horse iti arde PC ul/?

3 răspunsuri:
| IoanieCriminalul a răspuns:

Normal ca o sa-ti mearga

| ady_3580 explică:

Da dar mondialmt2? o sa imi mearga greu pc? daca ma joc
Pr care mi-a facut pc a zis sa nu ma joc jocuri mari ( care jocuri )

| legendcs a răspuns:

Da poti tongue da o sa ti se miste mai naspa. adica in reluare ca ai ram mic mai bine intra pe un sv de cs 1.6 clasic connect cs.legendcs.com se cauta admini 18/22 mapa de_inferno