| Acasel a întrebat:

TPU! Problema la fifa 2007
adica cand dau la Game Modes-Multiplayer-sa joc Online.totul bine (alegererea echipelor, schimbaera jucatorilor)cand intru in teren. incepe meciu dupa o sec Coonection with Other Opp was failed cama asa ceva. De ce? e netul diferit? cum pot sa o rezolv...

1 răspuns:
| Marinake a răspuns:

Nu folosi patchuri si alte chestii gen fisiere de transferuri noi... sau daca tu nu folosesti inseamna ca foloseste celalalt.Trebuie sa fie jocul exact la fel