| D2ni a întrebat:

problema mea este la contul steam, nu pot adauga prieteni desi am activat un produs pe steam de 4 euro,
In trecut am mai activat si altele dar acelea le-am bagat in adauga un joc pe steam, si erau de 6 si 7 euro.
Chiar nu stiu ce sa fac, si cum sa pot adauga, imi arata cand dau add friend ca unui utilizator normal care nu detine nici un joc cumparat.
Dau funda celui mai bun raspuns.
Multumesc.

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

In mod normal ar trebui sa te lase... poate ca ai tu o setare in contul de steam sau nu te lasa sa adaugi prieteni fiindca acea persoana a setat sa nu primeasca cereri de prietenie. Incearca cu o alta persoana sa o adaugi la prieteni