| Adi_Chindea_1995 a întrebat:

Puteti sa imi dati niste jocuri pentru android...
Funda

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Soccer Stars, Head Soccer, Tennis 3D, Hill Climb Racing, Fun Run (de preferat 2-ul), 2048, Hungry Shark, 3D Bowling, Pro Darts 2014, Asphalt 8, Champions etc. Poti cauta pe Magazin Play sau Android market, vei gasi o multime de jocuri, poate ale mele nu iti plac, dar e imposibil sa nu gasesti acolo niste jocuri care sa iti satisfaca cerintele. Ca o adaugare, jocurile insiruite de mine sunt gratuite, unele costa o anumita suma (de regula cativa euro), dar majoritatea nu costa nimic, doar putina memorie.

2 răspunsuri:
| LaughingKarima a răspuns:

Dark Legend, Subway Surfers

| xXGaByxD a răspuns:

Incearca de pe google play acolo este cea mai mare platforma