| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi dati un sfat sau mai multe, cum as putea juca jocurile de tip shooter mult mai bine? Pt ca am de ex: PUBG am 580 ore si tot nu pot juca bine am fps intre 70-80, si as vrea sa ma joc mai decent. Am unii prieteni care au chiar mai putine ore si fps si tot joaca mai bine. !

Răspuns Câştigător
| teo_7965 a răspuns:

Ai putea sa-ti mai micsorezi senzitivitatea mouseului pentru a tinti mai bine.
Fii cat mai discret posibil, cine trage primul are avantajul.

1 răspuns:
| AgentTorque a răspuns:

Nu da push daca nu poti
Nu te arunca din avion in primele secunde
Nu te du primul in bataie...asteapta pana sunt low HP si omoarai