| Die4U a întrebat:

Puteti sa imi spuneti niste jocuri foarte captivante,gen shooter,survival,zombie apocalypse,adventure? Dar sa aiba grafica buna, poveste frumoasa. Nu uitati : sa fie captivant. Chiar sunt in pana de idei si va cer ajutorul big grin
Dau funda celui mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
| JustiNkov a răspuns:

Jocurile captivante sunt urmatoarele;
TheForest, este un joc aproape horror, nu pot spune ca este horror, dar este acel moment cand stii ca e pe cale sa sara acel cannibal pe tine, este un joc foarte ok,
Minecraft cu shaderpack, este unul din preferatele mele survival's game, este cu mai multe moduri de joc.
DayZ...Este un joc cu zombie, si este destul de reusit pentru firma lui...
Farcry 3, 4...sunt unele din seriile mele preferate, nu stiu gusturile tale, este captivant pentru ca nu stii cand sare ceva cineva pe tine...big grin.
Multe altele, poti urmarii seria lui iRaphahell, de pe YouTube. multumesc mult TPU pentru atentia acordata.