| DjDkill a întrebat:

reau sa imi iau Minecraft am incercat 2 siteuri dar cand la instalam in telefon zice citez "Nu se poate instala.". Va rog sa imi dati peste 10 linkuri de download si sa incercati sa ma ajutati: DE ce imi spune Nu se poate instala? Ca eu l-am downloadat de pe telefon si am internet. App linkul trebuie sa fie free si sa imi reparati problema pentru funda. Apropo telefonul e android nu va speriati.

1 răspuns:
| HappyOfficial a răspuns:

Iti dau pentru Calculator daca vrei. pentru telefon am cautat si nu cred ca este.