| Moarte_Dinamovist_1976 a întrebat:

Recent am cumparat doua jocuri de la un coleg de clasa:Call Of Duty 1+DLC si Call Of Duty 2. Le-am instalat tot si cand am dat pe icoana sa intru pe Call Of Duty 1 mi-a dat o eroare care spune:"Please login with administrator privileges and try again".Am dat run as administrator si nici macar nu mi-a intrat in joc.Le-am instalat pe toate sa vad daca dau aceeasi eroare si....acelasi lucru.Va rog sa imi spuneti ce as putea sa fac va rog nu vreau sa cred ca am dat 60 de lei pe ele degeaba, doar sa le tin in colectie si sa ma uit la ele.

Răspuns Câştigător
| KEiGHT a răspuns:

Suprascrie executabilele din locul instalarii cu cele de pe CD din folderul CRACK!