| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU! Recent am hotărât sa îmi iau un laptop pentru gaming (doarece vreau sa îl car cu mine oriunde) și nu știu care e mai bun decât altul... vreau sa joc League Of Legends, Overwatch și Blade And Soul pe setari medi-maxime. Poate cineva sa imi dea linkul unuia bun. Bugetul sa fie maxim pana la 5500-5750 de lei. Mulțumesc!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Http://l.profitshare.ro/l/3798077 Ti-am facut o selectie. Restul e "subiectiv". Daca vrei un model anume de Laptop gen Asus sau Lenovo, daca vrei sa arate intr-un fel, depinde de tine. Performanta maxima o sa ai la majoritatea jocurilor, mizez pe cel putin 250-300 FPS-uri pe Lol. Utilizeaza codul VCUHU9KS pentru reducerea de 1% daca vrei.