| PydrQ a întrebat:

Salut TPU
Recent mi-ai creat un cont de paysafecard si imi apare asta:
Contul dvs. my paysafecard a fost blocat pentru tranzacţii din motive de securitate. Extindeţi-vă statutul la Unlimited pentru a vă confirma identitatea şi apoi luaţi legătura cu echipa noastră de service la info.ro@paysafecard.com!
Daca adaug bani in el, se v-a debloca?

5 răspunsuri:
| Anonim2322343a a răspuns:

Nu, fa-ti alt cont, a fost banat pentru ca ai incercat sa bagi coduri paysafe card gresite in el.

| Dinca_Alex_1994 a răspuns (pentru Anonim2322343a):

Pai si daca am bani in el, ce e de facut?

| xSleidăr a răspuns (pentru Dinca_Alex_1994):

Ati mai găsit o solutie?

| xSleidăr a răspuns:

Ai mai rezolvat problema? Si eu ma confrunt cu exact aceeasi situatie.

| Martocean0909 a răspuns:

Daca adaug bani în el se debocaza