| Miiku a întrebat:

Recent mi-am cumparat un laptop cu windwos 8... am auzit ca pe windows 8 nu merg toate jocurile. Problema e ca inainte sa imi cumpar laptopu` am cumparat Assasin`s Creed si Call Of Duty. As incerca sa le instalez dar daca folosesc un program care nu e compatibil cu windowsu` mi se restarteaza laptopu`. So... cu ce as vrea sa ma ajutati ar fi sa imi spuneti ce jocuri ar merge pe acest sistem: Intel(R) Pentium (R) CPU 2020M @ 2.40 GHz, 4 gb RAM. Recent am fost la Flanco sa ma uit care jocuri ar merge pe windows 8 si sunt destule: Far Cry 3, Assasin's Creed 3 si altele, problema e ca la cereri spune minim Intel Core 2 si nu cred ca merge la mine. Multumesc anticipat! Funda. big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe GameDebate.com si vezi ce o sa iti mearga si ce nu.