| Ionutmiron a întrebat:

recent mi—am facut un server de minecraft 1.7.2 si vreau sa ma ajute cineva sa fac spawnul,sopul, warpurile si restul. Daca vreti sa ma ajutati contactatima pe Facebook sub numele de Miron Ionut. La profil sunt eu si cu o fata.

Răspuns Câştigător
| Alinas132 a răspuns:

Eu te pot ajuta, dar nu stiu care esti pe facebook

| Ionutmiron explică (pentru Alinas132):

Cautama pe facebook sub numele de Miron Ionut la profil si la coperta sunt eu cu o fata! Lasa-mi un mesaj si iti voi raspunde si iti voi da ip-ul din nou pentru ca am ip dinamic(naspa)!

2 răspunsuri:
| Ionutmiron explică:

IP—ul serverului este:192.168.42.235:25565