| R1plax a întrebat:

revin cu alta problema.
Daca ma puteti ajuta bineinteles
Ier pe la ora 21:30 cam asa.
Cineva mi-a intrat pe un id de messenger (nu pe ala care stau eu de obicei, pe ala care imi tineam toate datele.)
Si mi-a schimbatparola la el si mi-a luat tot steam etc.
Eu cred ca am luat keylogger deoarece am luat ieri pe la 2 un program care am intrat in el si nu s-a deschis dar in bara n-am nimic suspect si in task manager am luat malware bytes am scanat nu mia gasit decat troieni si virusul disable task manager disable firewall disable ubdate am dat sa stearga tot dar nimic nu s-a sters...
Si intrebarea mea este cum pot sami recuperez idul de messenger am dat am uitat parola dar numai stiu intrebarile.
Si a 2 intrebare este cum pot scapa de keylogger si de virusi de mai sus fara reinstal windows.
DAU FUNDA SI TOT CE VRETI MULTUMESC

1 răspuns:
| mw3 a răspuns:

Pai e o treaba mai complicata deoarece ai uitat intrebarile, singura cale este acea sa trimiti un email la cei de la yahoo si te rezolva ei alta cale nu vad de a rezolva acesta situatie. Data viitoare ai mai multa grija.