| Gabriel_Turcanu_1997 a întrebat:

Salut Tpu.ro! As vrea sa stiu si eu ce jocuri merg pe un laptop cu un hard de 5gb. Funda!
Multumesc!
happy

5 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Pai iti merge:
Assasin Creed, GTA IV, Fifa 13, Flath Out, NFS The Run, etc.

Distractie placuta.

| Onlyshadowsinmylife a răspuns:

Daca vrei jocuri spune-mi ce calculator ai tonguerocesor, RAM, Video Card!

| Gabriel_Turcanu_1997 explică (pentru Onlyshadowsinmylife):

Am calculator Toshiba Tecra8100, 3.15giga de ram, procesor Intel pentium 3.

| DubSteper a răspuns:

Assasin Creed, fifa 13, prototype 2, gta 4, sleeping dog, crysis 3, DarkSiders 2, Max Payne 3, farcry 3. Sper sa-ti fi fost de folos happy.

| Gabriel_Turcanu_1997 explică (pentru DubSteper):

Mi-ai fost de folos doar cu fifa atat