| sNk17 a întrebat:

rugamintea mea este:
As vrea sa creez server 1.6 normal dar nu stiu am incercat in toate felurile dar nu stiu...
Si atunci cea ce vreau sa va rog este sa adaugati id vlad.bossu79 la mess sau cautati pe skype la id de mess vladpaul19998@yahoo.com nu am poza...
Daca aveti team viewer si vreti sa ma ajutati intrandumi in pc si creandumi serverul dau funda+vot si raman recunoscator!
Va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| groby1 a răspuns:

Stiu eu cum!

2 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Iti trebuie doar cs 1.6 server creator. Iti face el toate filele si serverul in sine dar trebuie sa-l setezi tu. Cu ip, host, nume etc. Daca nu ai ip static nu o sa-ti mearga sa joace mai multa lume, o sa poti sa intri doar tu. Deci daca ai ip dinamic renunta la idee.

| Santo2190 a răspuns:

Http://www.tutorialecstrike.com/amxmod.html Incearca:) urmeaza instructiunile