| DJAL3X a întrebat:

Sa incep: azi pe la ora 12:30 aveam un amic pe la mine. Noi jucam Metin2BM. El era logat pe contul lui, si GM a zis in cheat "in ultima vreme s-au dat foarte multe bann-uri pentru injurii staff", iar prietenul meu a inceput sa-l injure. GM a zis ca o sa-i blocheze toate caracterele. Dupa 10 minute, contul lui, dar si toate conturile mele au fost bannate. Nu stiu de ce mi-a bannat mie conturile, cand eu nu am facut nimic. Vreau o sugestie sau un sfat, cel mai bun primeste FUNDA!

6 răspunsuri:
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Poi ai luat ban pe IP.Pe IP tau si din astea tu nu mai poti sa intri
Cel mai bine ar fi sa intri pe MetinBM pe board si sa faci o cere de unban

| DJAL3X explică (pentru Căƚăʅιɳ):

Pai...ajuta-ma si pe mine, pe unde dracu intru, ca cererea stiu eu sa o fac. Uite site-ul official --> http://www.metin2bm.ro/

| Căƚăʅιɳ a răspuns (pentru DJAL3X):

Nu are sectiune de UNBAN! Sorry

| DJAL3X explică (pentru Căƚăʅιɳ):

OK, multumesc mult! sad

| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Daca l-ai aparat o fi crezut ca esti "complicele" amicului tau si a zis in minte probabil Gm:"Mah, daca ii dau bann astuia sa-i dau si complicelui lui ca poate face si asta ceva" presupun ca asta ar fi
Sper ca ti-am fost de ajutor

| DJAL3X explică (pentru Nujjjjjjjjghf):

Frate,eu nu eram logat pe contul meu, eu nu am zis nimic, dar GM mi-a banat tot crying