| Cristea_Razvan_1993 a întrebat:

Salut am si eu un pc cu procesor Intel Celebron 2. 80ghz memorie RAM 1024 si am o placa video foarte slaba de 128mb Geforce FX 5200 imi puteti recomanda si mie o placa video de 1 giga mai ieftina dar buna pentru gaming care sa imi mearga? Multumesc dau funda

Răspuns Câştigător
| Valon a răspuns:

Http://www.emag.ro/......BBM/.Funda daca iti place daca nu nuda funda nu ma supar in fine sper sa-ti placa:))

| Cristea_Razvan_1993 explică (pentru Valon):

Dar esti sigur k va merge pe pc-ul meu?big grin

2 răspunsuri:
| akbaa a răspuns:

O placa pe AGP ar fi FX5500. Sfatul meu este sa nu bagi nici un ban in el.PC-ul tau este antic.Cu Celeronul ala nu prea poti sa faci multe.