| vladuss09 a întrebat:

si Sarbrbatorii Fericite!

Vreau sa va intreb daca puteti sa imi dati o lista cu jocuri frumoase, care merita jucate. Nu stiu ce sa ma mai joc pe pc-ul meu. Vreau niste jocuri cu zombii survival, sau cu masini, sau de construit, ceva ce sa imi ocupe timpul, daca s-ar putea sa fie si online.

Cerinte pc-ul meu: -4GB RAM
-procesor i3 3.7
-Placa video integrata Intel HD 4400(parca) 1.8GB

P.S. NU vreau sa imi spuneti de sims, gta(le-am jucat pe toate), mafia, minecraft, Age of empire, starcraft, etc...
Vreau un joc bun cum am mai spus, sa merite jucat.

MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| DamianTPU a răspuns:

Buna Ziua vladuss09! Sarbatori fericite si tiewinking
Ce jocuri iti pot recomanda. Hm.
Poti sa iti recomand aceste jocuri :
Adventure Capitalist, Clicker Heroes, Transformice, Counter Strike : Nexon Zombies, Dota 2 | -> Toate astea le gasesti pe steam.
Eu sper ca te-am ajutat.

| GreenTeea a răspuns:

Salut si sarbatori fericite si tie!
as vrea sa iti dau cateva jocuri pe care le-am jucat si mi-au placut:
left 4 dead 2(horror)
call of duty 2(cu razboi)
saints row 3 the third(actiune)
Dead Realm (HORROR, e ca un fel de ascunsa)
Counter strike global ofensiv
Dying Light(horror+actiune)
Assassin's Creed 1, 2, 3, 4
Si cel mai horror joc pe care l-am jucat a fost:
Outlast dar trebuie sa iti iei olita cu tine.
sper ca te-am ajutat