| MrDumnezeu a întrebat:

Spuneti-mi 10-15 jocuri pe care le-as putea rula pe:
1.Intel(R) Celeron(R) CPU G530 2.40 GHz >procesor
2. NVIDIA G Force 210 > placa video
3.RAM 4 GO

Multumesc

Răspuns Câştigător
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Aceleasi configurati le am si eu.Banuiesc ca te multumesti cu tot ce am rulat eu pe al meu:Team Fortres 2, Gmod, Left4Death 2, Portal 2, Bettlefield 3 si Batlefield BC2, Loadaut, LoL, Dota 2, KPS, XCOM Enemy Within, SimCity, Skyrim, Sid Meier's Civilization 5, Borderlands 1 si 2, DayZ Standalone,
Space Engineers, Starcraft2, WoW, Heartstone, CS:GO, Titanfall, Snipar Elite V2, Minecraft (pana in 50 de moduri), Callof Duty Modern Warfare,
Tha Sims, Gta 4 si multe altele.Nu te astepta la jocuri AAA recente dar e suficint deocamdata.Nu uita de setari, sa nu crezai ca am tinut jocurile la Ultra.

| MrDumnezeu explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Multumesc mult

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru MrDumnezeu):

Skypel-ul meu e gamemaster7571. Daca vrei sa ne jucam ceva sunt aici big grin