| Mattx a întrebat:

spuneti-mi si mie cam ce jocuri merg pe un pc cu: placa video nviadia agp 256 mb, 2GB rami si un procesor Intel pentium 4 de 3, 2 ghz.

5 răspunsuri:
| defapteunuexist a răspuns:

MoH
GTA san andreas
nfs underground 1, 2
nfs most wanted
nfs carbon
etc
p.s:in general jocuri mai vechi.

| Mattx explică (pentru defapteunuexist):

Dar pe o placa Ati Radeon HD-5450 1gb? Merge mw2, mw3, dirt2, dirt3, tdu2 si gta 4? astea imi plac mie? ar merge pe placa asta?

| defapteunuexist a răspuns (pentru Mattx):

Da dar tdu2 si gta 4 cer minim procesor duo 1.8! oricum consider ca o sa iti mearga! Bafta...

| Mattx explică (pentru defapteunuexist):

Nu prea ma intereseaza tdu2, cel mai mult mw2 si mw3..si gta 4...mersi

| defapteunuexist a răspuns (pentru Mattx):

Ok.nu ai pentru ce!