| Sℙoℕgⅇβob a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri captivante pe android. Nu conteaza cati MB are, dar sa nu fie ceva gen Eyes sau The Walking Dead adica Horror. Dau funda pentru cele mai faine.

Răspuns Câştigător
| DavidMihai a răspuns:

Uite jocurile pe care le am eu. Sunt cele care mi-au placut cel mai mult de pe android: http://postimg.org/image/3wecmaomh/
http://postimg.org/image/xo6d4d549/

| Sℙoℕgⅇβob explică (pentru DavidMihai):

Doameeee! Nu stiu unde le-ai gasit, dar asta nu mai conteaza...Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| mada7255 a răspuns:

Joaca pou sau subway surf sau TH! nk sau cauta pe magazin play ca sunt cu milelaughing
Bafta!

| Sℙoℕgⅇβob explică (pentru mada7255):

Serios?! Pe astea le stie oricine...Infara de astea care le-ai spus tu, nu am mai gasit ceva care sa ma captiveze...

| mada7255 a răspuns (pentru Sℙoℕgⅇβob):

Nu stiiu ba Mie TH! nk mi se pare aswome Plus ca nu ai specificat ce fel de jocuri iti plac So? ce vreii mai MulTlaughing

| Sℙoℕgⅇβob explică (pentru mada7255):

Ok.Am specificat de care : nu Horror. Mai vrei si altceva?! Da... vreau si alte raspunsuri si de la alti oameni.

| Sℙoℕgⅇβob explică:

Gen Dumb Wais To Die, Hungry Shark Evolution, Tab The Frog...Cu nivele...