| yulyanvip11 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri care ruleaza pe pc acesta. dar fara gta si nfs. sau tdu pls cu masini simulatoare. ceva. distractiv fara metin si din astea pls! Dau funda + vot! COMPUTER : AMD Sempron[tm] Processor 2.71 Ghz, 1.75 Gb OF RAM Memory size : 512 mb adapter string GeForce 7025/NIVIDIA nForce 630a

Răspuns Câştigător
| Raducu95 a răspuns:

Calculatorul nu este cine stie ce dar iti pot arata cateva jocuri
CS 1.6
Half Life 1, 2
Singularity
Team Fortress 1, 2
DiRT
F.E.A.R. 1 si poate 2...
FlatOut 1, 2
Amnesia
Left 4 Dead 1, 2
Call Of Duty 1, 2 mw 1
Mafia 1
Max Payne 1, 2
Dead Rising

fundita, vot? :d

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Pe langa jocurile de mai sus, incearca si Crashday, Euro Truck Simulator si GRID (toate sunt cu masini sau camioane)