| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

SAlut TPU spuneti-mi si mie repedee cum sa imi dezactivez hack shield la metin2 ro.DAu FUNDAAAAAAAAAAAA!

3 răspunsuri:
| KameliaFrumusika a răspuns:

Buna! Pai mai intai spune-mi de e vrei sal dezactivezi si poate te ajut

| xXTheDeadHeroDarkXx explică (pentru KameliaFrumusika):

Pai imi da foarte multe erori cand il deschid si am incercat update si tot multe erori deci cum se dezactiveaza

| KameliaFrumusika a răspuns:

Nu trebuie neaparat dezactivat erori poate sa-ti dea din multe motive incearca sa dezinstalezi si instalezi din nou metinul apoi descarca un starter oficial in gasesti pe google foarte simplu si il pui in folderul cu metin2 apoi deschizi cu el metinul. Funda?