| Andreilol a întrebat:

spuneti'mi si mie setari ce sa le fac sa trag la cs drept, nu sa se "Balangane'n continuu tinta ba sus ba jos ba stanga/dreapta?"(funda)P.S.Nu vreau sa aud comentarii de genul mai bine joaca asa simplu big grin

Răspuns Câştigător
| bogdan1413 a răspuns:

Exista coduri pentru asa ceva.De ex norecoil

| Andreilol explică (pentru bogdan1413):

Eu nu vreau sa folosesc coduri!

| Andreilol explică (pentru bogdan1413):

Man am cautat un pic pe net si ai dreptate norecoil era merci mult iti dau now fundabig grin

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy face parte din joc, nu se poate, e reculu de la arma

| Andreilol explică (pentru anonim_4396):

Si ba da se poate...

| vladut3523 a răspuns:

Pai nu te mai misca sau cere la parinti tai sa iti duca mausu la reparati sau cumparati altu sau daca nu pe tine te zgaltie masa

| Andreilol explică (pentru vladut3523):

Eu ziceam ca atunci cand tii mult apasat pe click stanga se ridica sus/jos straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreilol):

Exact despre asta iti ziceam, e din joc, asa e facut jocul, e reculu armei si nu se poate.

| Andreilol explică (pentru anonim_4396):

Eu raman cu parerea mea atat timp cat am vazut dovezile... e un fel de setare'n cfg... ma rog nu vreau sa ma contrazic