| Darky13 a întrebat:

, Stie cineva cand apare halo 3 pe pc, sau a aparut deja?, As dori sa stiu cand apare si daca'l mai lanseaza pe pc! sad Astept un raspuns cat mai sigur pentru o funda! happy

2 răspunsuri:
| IncorrectUsername a răspuns:

Si eu il astept demult, dar din cate m-am informat, unii au zis ca cei de la Microsoft nu vor sa il lanseze, iar altii spun ca va aparea curand pe steam.Nici eu nu stiu ce sa mai cred...

| Darky13 explică (pentru IncorrectUsername):

Pffff... Sincer nici eu, Totusi sper sa apara,,, ^_^ Raman cu gandu la joc,, P.S.: Mai astept niste raspunsuri, daca e sa nu mai am iti dau tie funda happy