| Volkazar a întrebat:

Stie cineva coduri pentru Transformice pentru branza? in afara de /facebook si de schimbarea parolei. dau funda happy

Răspuns Câştigător
| iulian102 a răspuns:

/atelier801 iti da totr pe cap daca vrei 20 de capsuni intri pe transformice pe steagul rosu alb si albastru intri pe /sala 286637850stepti o arena facuta de tigrounde-@1 si te urci in cel mai inalt punct si iti da 20 capsuni si un accesoriu ^_^ funda plzzz altele nu mai sunt

| Blondiii67 a răspuns (pentru iulian102):

Cum pot intra in acea arena tigrounde-@1?

| PanadesoimTransformice a răspuns (pentru iulian102):

Chestia cu căpșuniile era foarte veche. Nu se mai poate face.

Singura metodă de a obține fraises (căpșuni) în Transformice : cumpără-le

Nu e foarte scump, cred că îți poți permite...

4 răspunsuri:
| Volkazar explică:

Cat astept?

| alexuta7235 a răspuns:

La voi a mers cu /sala 286637850 la mine nu crying dc ami intrat si pe steagul ala crying